Privatumo politika

BENDROSIOS NUOSTATOS

100e.lt svetainės (toliau Svetainė) privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) yra numatytos pagrindinės asmens duomenų ir kitos asmeniui svarbios informacijos rinkimo, kaupimo ir jų tvarkymo taisyklės vartotojui naudojantis Svetaine bei užsakant Svetainėje teikiamas paslaugas.

Ši Privatumo politika taikoma visiems asmenims, įskaitant ir asmenis, kurie nėra prisiregistravę Svetainėje.

Naudodamiesi Svetaine, taip pat užsisakydami paslaugas bei suteikdami savo asmens duomenis, Jūs sutinkate su šios Privatumo politikos nuostatomis.


SĄVOKOS
 • Naudotojas – bet kuris neprisiregistravęs prie Svetainės asmuo
 • Paslaugos – Svetainėje siūlomos paslaugos, kurios yra nurodytos Svetainėje;
 • Asmens duomenys – bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant atitinkamais duomenimis.
 • Partneriai - juridiniai asmenys, su kuriais bendradarbiaujame teikdami Paslaugas Svetainėje;
 • Tiekėjai - juridiniai asmenys, kurie teikia savo paslaugas mūsų Svetainei (serverio nuoma, domeno vardo saugojimas ir k.t.)
 • Slapukas – tai nedidelis failas, kuris siunčiamas į įrenginį, bet kuriam asmeniui besilankant Svetainėje;
 • IP adresas - Kiekvienam prie interneto prijungtam kompiuteriui priskirtas unikalus numeris, kuris žinomas kaip interneto protokolo (IP) adresas.

ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS IR SAUGOJIMAS
Informacija, kurią renkame apie Jus, priklauso nuo Jūsų naudojamų ar užsakomų paslaugų ir to, kokią informaciją pateikiate mums, kai užsakote paslaugas, ar registruojatės Svetainėje.
Mes renkame:
 • Pagrindinę informaciją, kurią Jūs nurodote pildydami formas Svetainėje (vardas, pavardė, el. paštas, telefonas);
 • Visą susirašinėjimą el. paštu;
 • Duomenis apie sutikimą/nesutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais;
 • Naudotojų IP adresus;
 • Kitus duomenis apie naudojimąsi Svetaine, kurie surinkti automatiškai naudojant slapukus ir panašias technologijas, susijusias su naršymu internete (naršyklės pavadinimas ir jos versija, įrenginio tipas, kuriuo prisijungėte prie mūsų svetainės, apsilankymo laikas ir trukmė, peradresavimo informacija). Detali informacija apie naudojamus Slapukus:

Pavadinimas Tipas Paskirtis Galiojimas Sūkurimo momentas Naudojami duomenys
cookie_notice_accepted Būtinas Naudojamas informacijai apie slapukų politikos sutikimą išsaugojimą Neribotai Paspaudus “Sutiku” dėl slapukų naudojimo politikos -
_utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmz, _ga, _gat Veikimą gerinantys Šie slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. 2 metus Įeinant į puslapį Galimybė atsijungti: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout
 

Duomenys yra saugojami 5 metus, išskyrus atvejus, kai yra atskirai nurodytas terminas, kuris apibrėžtas šioje Privatumo politikoje. Šie duomenys gali būti saugomi ilgesnį laiką, jei yra kitų teisinių pagrindų tokiam saugojimo laikotarpiui.

Naudotojas išreiškia savo išankstinį sutikimą leisti mums įrašyti slapukus spausdamas mygtuką „SUTINKU“ žemiau nurodytu būdu: „Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.”

Naudotojas gali ištrinti arba blokuoti visus šiuos Slapukus, bet tokiu atveju tačiau dalis Svetainės neveiks ir negalėsime užtikrinti tinkamo paslaugų teikimo.

Naudotojų asmeniniai duomenys naudojami tik su Paslauga susijusiais procesais. Svetainė nesidalina informacija apie vartotojus/naudotojus su savo partneriais išskyrus tuos atvejus, kai esate davę tokį sutikimą arba Asmens duomenys turi būti teikiami dėl teisėto intereso - Naudotojų duomenys yra užfiksuojami ir atskleidžiami tik su pažeidimu susijusiais atvejais ir tik atitinkamiems valstybės pareigūnams arba institucijoms.

Mes užtikriname, kad Asmens duomenys būtų tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai, kad jie būtų tvarkomi tik tokiais tikslais, kurie atitinka nustatytus prieš renkant asmens duomenis. Asmens duomenys tvarkomi tik griežtai laikantis teisės aktuose nustatytų aiškių ir skaidrių asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.

Svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines, produktus ir paslaugas, taip pat socialinių tinklų plėtinius. Trečiųjų šalių paslaugoms ar taikomosioms programoms, pateikiamoms Svetainėje, taikoma atitinkamos trečiosios šalies privatumo pranešimas. Mes raginame Jus susipažinti su tokių trečiųjų šalių taikoma privatumo apsaugos praktika.

Mes nuolat diegiame ir atnaujiname saugumo priemones, kad padėtume apsaugoti jūsų asmens duomenis ir kitą informaciją nuo neteisėtos prieigos, praradimo, sunaikinimo ar pakeitimo. Mes dedame visas pastangas, kad visa informacija būtų patikimai saugoma, todėl prašome savo Tiekėjų taikyti tinkamas saugumo priemones.


ASMENS DUOMENŲ NAUDOJIMO TIKSLAI

Mes tvarkome aukščiau nurodytus Jūsų asmens duomenis šiais duomenų tvarkymo tikslais:

 • Paslaugų užsakymo apdorojimui ir administravimui;
 • Efektyviam Paslaugų siūlomų Svetainėje teikimui;
 • Vartotojų identifikavimui mūsų informacinėse sistemose;
 • Su Paslaugų užsakymu susijusių buhalterinių dokumentų tvarkymui
 • Susisiekimui su Jumis dėl sutartinių įsipareigojimų vykdymo;
 • Tiesioginės rinkodaros tikslais (tik turint išankstinius sutikimus);
 • Svetainės administravimui, trikdžių šalinimui, veikimo tobulinimui;
 • Teikiamų Paslaugų tobulinimui ir vystymui

VARTOTOJO TEISĖS

Naudotojas tinkamai patvirtinęs savo tapatybę turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, jų tvarkymu, reikalauti ištaisyti/papildyti netikslius su juo susijusius Asmens duomenis.

Naudotojas gali reikalauti, kad ištrintumėme su Juo susijusius asmens duomenis, jei jie nebėra reikalingi vykdyti tikslus, kurių pagrindų jie buvo surinkti pagal aukščiau apibrėžtus Asmens duomenų rinkimo tikslus ir nėra jokio kito teisinio pagrindo jų tvarkyti.

Vartotojas/Naudotojas turi teisę paprašyti perkelti savo Asmens duomenis kitam duomenų valdytojui pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius įstatymus.

Vartotojas/Naudotojas turi teisę nesutikti/atšaukti sutikimą dėl jo Asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais.

Naudotojas gali kreiptis el. pašto adresu: info@100e.lt dėl savo Asmens duomenų naudojimo Svetainėje. Mes pasiliekame teisę taikyti pagrįsto dydžio mokestį, jeigu manytume, kad Naudotojas prašymas yra perteklinis.


PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

Mes turime teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis Svetainės paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.